OPAC (7.x-3.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: type
ka: ტიპი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Create
ka: შექმნა

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Url
ka: ბმული

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Add rule
ka: წესის დამატება

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: Above
ka: ზემოთ
