OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Create
ast: Crear

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
