OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Email address
be: Email адрас

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Notes
be: Заўвагі

en: Create
be: Стварыць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
