OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Notes
bg: Бележки

en: Create
bg: Създаване

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
