OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়
