OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
