OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Create
ca: Crea

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Publisher
ca: Editor

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Library
ca: Biblioteca
