OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Email address
cs: E-mail

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Notes
cs: Poznámky

en: Create
cs: Vytvořit

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: Library
cs: Knihovna
