OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: None
da: Ingen

en: Notes
da: Noter

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Create
da: Opret

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: Suggestion
da: Forslag

en: Library
da: Bibliotek
