OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།
