OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Notes
eu: Oharrak

en: Create
eu: Sortu

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
