OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Create
fa: ایجاد

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
