OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa
