OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Author
fr: Auteur

en: Subject
fr: Objet

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Submitted by
fr: Soumis par

en: Create
fr: Créer

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Publisher
fr: Éditeur

en: Email options
fr: Options de courriel

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Code field
fr: Champ de code
