OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Create
gu: બનાવો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
