OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Create
hi: बनाएँ

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Library
hi: लाइब्रेरी
