OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Notes
hr: Bilješke

en: Create
hr: Stvori

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Suggestion
hr: Prijedlog
