OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Submitted by
hu: Beküldő

en: Create
hu: Létrehozás

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Library
hu: Könyvtár

en: Code field
hu: Kódmező

en: Email field
hu: E-mail mező
