OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Vocabulary
hy: Բառարան
