OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Email address
id: Alamat email

en: Author
id: Penulis

en: Subject
id: Judul

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: None
id: Tiada

en: Create
id: Buat

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Library
id: Pustaka
