OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Email address
is: Netfang

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Submitted by
is: Innsent af

en: Create
is: Stofna

en: Vocabulary
is: Orðaforði
