OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Notes
ja: ノート

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Create
ja: 作成

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Publisher
ja: 出版社

en: Email options
ja: メールオプション

en: Library
ja: ライブラリー
