OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Create
jv: Gawé

en: Vocabulary
jv: Vokabulari
