OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Email address
kk: Email адресі

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Create
kk: Қосу
