OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Create
km: បង្កើត

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ
