OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
