OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: No
mg: Tsia
