OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല
