OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Author
mr: लेखक

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Notes
mr: टिप्पणी
