OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်
