OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Notes
nl: Notities

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Create
nl: Aanmaken

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Collection
nl: Collectie

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Suggestion
nl: Voorstel

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Code field
nl: Codeveld

en: Email field
nl: E-mailveld
