OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы
