OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Notes
pl: Notatki

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Create
pl: Utwórz

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Library
pl: Biblioteka

en: Code field
pl: Pole kodu

en: Email field
pl: Pole email
