OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vocabulary
ps: قاموس
