OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Author
pt: Autor

en: Subject
pt: Assunto

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: None
pt: Nenhum

en: Create
pt: Criar

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição
