OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Notes
ru: Примечания

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Create
ru: Создать

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Collection
ru: Коллекция

en: Email options
ru: Настройки e-mail

en: Library
ru: Библиотека

en: Code field
ru: Поле с кодом
