OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Author
se: Čálli

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton
