OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Email address
sl: E-naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Vocabulary
sl: Besedišče
