OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Create
sq: Krijo

en: Vocabulary
sq: Fjalori
