OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум
