OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Email address
sv: E-postadress

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Create
sv: Skapa

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Collection
sv: Samling

en: Email options
sv: Alternativ för e-post

en: Suggestion
sv: Förslag

en: Library
sv: Bibliotek
