OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Suggestion
te: సూచన
