OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: No
ur: نہیں
