OPAC (7.x-3.0-alpha4) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: About
br: Diwar-benn
