OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Notes
gl: Notas

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Create
gl: Crear

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico
