OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
