OPAC (7.x-3.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Notes
sk: Poznámky

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Suggestion
sk: Návrh

en: Library
sk: Knižnica
