Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
