Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
