Opbeat (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Notice
id: Peringatan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
